User talk:Asank

Jump to navigation Jump to search

About this board

Ne možete izměnjati

Ostrzyciel (besědavklad)

Po pierwsze: czy tu w ogóle wolno pisać po polsku? Mogę przejść na angielski jeśli trzeba, międzysłowiański rozumiem bez problemu, ale z pisaniem w nim będzie spory problem.

Miło przypadkiem się natknąć na znajomy nick z Nonsensopedii gdzieś w otchłani internetu :) Przy okazji: odkopałem twój artykuł o Serbołużyczanach z 2018 (jest świetny :D) i wrzuciłem do głównej. Sorki za zamieszanie z nim, mieliśmy przez pewien czas dość… mało kompetentną administrację, powoli robimy porządki po nich. W wolnej chwili zapraszam na nonsa.pl, twoje konto tam czeka, login i hasło z Wikii/Fandomu powinny pasować :)

Co do Medžuviki – chętnie sobie tu pogrzebię w kilku rzeczach (zwłaszcza technicznych) takich jak kategorie czy typografia, jak znajdę czas. Wiesz może czy są jakieś międzysłowiańskie wytyczne co do typografii? Czy ktoś to w ogóle spisał? Bo wolę nie stosować „na ślepo” polskich zasad :P

Asank (besědavklad)

Hejka, widzę, że Internet nie taki wielki jak ludzie twierdzą :) Może sobie wpadnę znowu poszperać po Nonsie. W sumie to moja dyskusja, więc raczej nikt się nie doczepi. Wytycznych raczej nie ma, poza podstawowymi, jak kropki na końcu zdania. Nikt się o to raczej nie przyczepi, bo nie ma potrzeby ustalania sztywnych reguł w tym zakresie.

Ostrzyciel (besědavklad)

Okej, dzięki :) W takim razie w wolnej chwili sobie troszkę podłubię, na razie mam troszkę dużo spraw na głowie.

Lev (besědavklad)

Hoču poblagodariti za mnogo napisanyh zapisov i za popravjenja mojih pogrěšek.

Hoču kazati, čto jestli vy natisknete Enter dvukratno, v zapisu bude prělom črky. Prošu koristati su metodu vměsto <br>.

Asank (besědavklad)

Velika hvala! Na žalosť ne jesm znalec togo koda i někoje stvåry trěba mi sę ješče priučiti :) Bųdų tako pisal.

Nema starějše prědmety